Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Camilla Nicholas (Jr), Piqua 12.56
2. Hannah Falknor (Jr), Troy 12.67
3. Demesha Thomas (Sr), West Carrollton 12.75
4. Maddi Moran (So), Tippecanoe 12.98
5. Lexee Brewer (So), Sidney 13.00
6. Kiara Hudgins (Fr), Sidney 13.10
7. Leah Harnish (So), Troy 13.12
8. Rya Sumlin (Jr), Stebbins 13.13
9. Brennah Hutchinson (Sr), Troy 13.14
10. Janiya Corbett (Jr), Butler 13.16
11. Makayla Dillinger (Sr), Sidney 13.24
12. Grace Conway (Sr), Greenville 13.30
13. Colleen Cox (Sr), Piqua 13.35
14. Catie O'Neill (So), Troy 13.41
15. Dakota Schroeder (Sr), Tippecanoe 13.42
16. Cameron Raper (Jr), Fairborn 13.52
17. Ansley Spence (Jr), Troy 13.54
17. Shi'ann Storer (Sr), Butler 13.54
19. Kaila Jones (Sr), Troy 13.56
20. Shelby McVety (Fr), Sidney 13.64
21. Stephanie Parrish (So), Fairborn 13.70
22. Ashyia Sales (So), West Carrollton 13.71
23. Trinity Hurd (So), Troy 13.75
24. Kyla Rush (Fr), Sidney 13.80
25. Lillian Schwer (So), Greenville 13.81
26. Laurynn Barr (So), Piqua 13.85
27. Emma Hanrahan (Fr), Tippecanoe 13.86
27. Lily Anderson (Fr), Troy 13.86
29. Sydney Walko (Jr), Butler 13.89
30. Olivia Harger (Sr), Sidney 13.90
31. Brianna Coy (Jr), Piqua 13.91
32. Kara Steinke (So), Troy 13.92
33. Kaylee Ludy (Jr), Troy 13.95
34. Leah Reddick (Fr), Troy 13.98
34. Coriana Rice (Jr), Butler 13.98
36. Brianna Stacy (So), Sidney 14.00
37. Sienna Payton (So), West Carrollton 14.06
38. Allonna Barnes (Sr), Troy 14.10
38. Janell Traver (So), Xenia 14.10
40. Taryn Dewberry (Jr), West Carrollton 14.13
41. Kaylee King (Jr), Troy 14.16
42. Katie Atwood (Sr), Sidney 14.19
43. Alissa Guy (So), Butler 14.21
44. Ava McCoy (Fr), Troy 14.34
45. Ally Blatter (So), Sidney 14.35
46. Makenzi Metz (So), Troy 14.37
47. Allie Cathcart (Fr), Piqua 14.47
47. Emma Preston (Fr), Piqua 14.47
49. Miiah Albert (Jr), Piqua 14.53
50. Ken'naya Starr-Lewis (Jr), Troy 14.55
51. Addison Williams (Jr), Butler 14.59
52. Charlene Ballard (Jr), Tippecanoe 14.66
53. Lilly Watkins (So), Sidney 14.81
54. Mya Evans (Fr), Piqua 14.88
55. Jalyn Rickey (Jr), Sidney 14.90
56. Kyra Dixson (Fr), Xenia 14.92
57. Kiera Thomas (So), Troy 14.96
58. Elizabeth Copsey (Fr), Piqua 15.05
59. Marlee Cupp (Fr), Troy 15.06
59. Leann Quinlan (Sr), Troy 15.06
61. Macaiah Foster (So), Sidney 15.10
62. Haley Miller (So), Fairborn 15.17
63. Mari Coleman (Fr), Fairborn 15.19
64. Sophie Floyd (So), Troy 15.37
65. Paris Williams-Clark (Jr), Sidney 15.41
66. Demarrion Dansby (Jr), Butler 15.45
67. Faith Knapp (Jr), Troy 15.50
68. Zaylee Hoover (So), Troy 15.52
69. Nia Dyer (Jr), Xenia 15.55
69. Jailah Johnson (Jr), Butler 15.55
71. Audrey Evans (So), Piqua 15.60
72. Zurrenity Hoover (So), Troy 15.74
73. Lainey Freeman (Fr), Troy 15.75
74. Taima Rajab (Jr), Troy 15.79
75. Trinity Watson (So), Troy 15.81
76. Abbigail Morten (Fr), Butler 15.92
77. Sarah Manning (Sr), Butler 15.93
78. Olivia Mills (Jr), Troy 15.94
79. Naveh Bruggeman (Fr), Xenia 16.03
80. Dani Fowler (Fr), Fairborn 16.06
81. A'Janae Davis (Jr), Troy 16.44
82. Brylee Yohey (So), Troy 16.45
83. Alainey Howard (So), Butler 16.75
84. Abby Carsner (Jr), Fairborn 17.15
85. Sophie Morris (Fr), Fairborn 17.40
86. Cady Rhea (Sr), Troy 18.03
87. Shayla Layne (So), Sidney 19.30
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Hannah Falknor (Jr), Troy 26.15
2. Camilla Nicholas (Jr), Piqua 26.35
3. Lexee Brewer (So), Sidney 26.60
4. Demesha Thomas (Sr), West Carrollton 26.68
5. Brennah Hutchinson (Sr), Troy 27.08
6. Maddi Moran (So), Tippecanoe 27.30
7. Kiara Hudgins (Fr), Sidney 27.40
8. Catie O'Neill (So), Troy 27.58
9. Ashyia Sales (So), West Carrollton 27.78
9. Ashyia Sales (So), West Carrollton 27.78
11. Janiya Corbett (Jr), Butler 27.79
12. Dakota Schroeder (Sr), Tippecanoe 28.15
13. Stephanie Parrish (So), Fairborn 28.16
14. Ansley Spence (Jr), Troy 28.24
14. Shi'ann Storer (Sr), Butler 28.24
16. Sydney Walko (Jr), Butler 28.46
17. Kaila Jones (Sr), Troy 28.56
18. Kara Steinke (So), Troy 28.60
19. Coriana Rice (Jr), Butler 28.78
20. Olivia Harger (Sr), Sidney 28.79
21. Colleen Cox (Sr), Piqua 28.80
22. Kyla Rush (Fr), Sidney 29.00
23. Trinity Hurd (So), Troy 29.10
24. Makayla Dillinger (Sr), Sidney 29.20
25. Maya Thompson (Jr), Sidney 29.23
26. Brianna Stacy (So), Sidney 29.30
27. Maddison Manson (So), Troy 29.36
28. Kaylee Ludy (Jr), Troy 29.39
29. Leah Reddick (Fr), Troy 29.43
30. Lillian Schwer (So), Greenville 29.46
31. Rachel Woodruff (Sr), West Carrollton 29.47
32. Jaycee Roach (So), Sidney 29.70
33. Hannah Steggemann (Fr), Troy 29.86
34. Laurynn Barr (So), Piqua 30.00
35. Kaylee King (Jr), Troy 30.02
36. Shelby McVety (Fr), Sidney 30.10
37. Cassie Schrubb (Jr), Piqua 30.24
38. Brianna Coy (Jr), Piqua 30.40
38. Lilly Watkins (So), Sidney 30.40
40. Ally Blatter (So), Sidney 30.51
41. Makenzi Metz (So), Troy 30.58
42. Allonna Barnes (Sr), Troy 30.60
43. Maddi Cook (So), Greenville 30.66
44. Macaiah Foster (So), Sidney 30.71
44. Ava McCoy (Fr), Troy 30.71
46. Alyssa Kern (Fr), Troy 30.74
47. Allie Cathcart (Fr), Piqua 30.90
48. Arianna Corbett (So), Xenia 30.99
49. Mari Coleman (Fr), Fairborn 31.08
50. Alexandra Soulis (Sr), Greenville 31.11
50. Payton Vitangeli (Fr), Troy 31.11
52. Kharma Harris (So), Sidney 31.17
53. Madelyne Medina (Jr), Fairborn 31.21
54. Mya Evans (Fr), Piqua 31.37
55. Faith Knapp (Jr), Troy 31.39
56. Emma Preston (Fr), Piqua 31.40
57. Marlee Cupp (Fr), Troy 31.49
57. Addison Williams (Jr), Butler 31.49
59. Tori Wolf (Jr), Fairborn 31.53
60. Jalyn Rickey (Jr), Sidney 31.70
61. Calla Nichols (Fr), Butler 31.88
62. Elizabeth Copsey (Fr), Piqua 31.90
63. Jailah Johnson (Jr), Butler 31.93
64. Miiah Albert (Jr), Piqua 32.13
65. Sophie Floyd (So), Troy 32.15
66. Addie Klosterman (Fr), Greenville 32.26
67. Jaydn Norris (Fr), Greenville 32.42
68. Olympia Wiley (So), Xenia 32.74
69. Abbigail Morten (Fr), Butler 33.37
70. Zaylee Hoover (So), Troy 33.81
71. Leann Quinlan (Sr), Troy 34.14
72. Isabella Propes (So), Xenia 34.45
73. Brylee Yohey (So), Troy 34.46
74. Maddie Smith (Jr), Xenia 34.79
75. Zurrenity Hoover (So), Troy 34.80
76. Taima Rajab (Jr), Troy 34.84
77. Lainey Freeman (Fr), Troy 35.23
78. Alainey Howard (So), Butler 35.24
79. Macie Atkins (Fr), Troy 35.59
80. A'Janae Davis (Jr), Troy 36.13
81. Cady Rhea (Sr), Troy 38.37
82. Lydia Downing (Jr), Fairborn 60:31.00
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Demesha Thomas (Sr), West Carrollton 59.00
2. Leah Harnish (So), Troy 59.58
3. Camilla Nicholas (Jr), Piqua 1:00.00
4. Lexee Brewer (So), Sidney 1:00.32
5. Alex Foster (So), Tippecanoe 1:03.42
6. Catie O'Neill (So), Troy 1:03.69
7. Colleen Cox (Sr), Piqua 1:03.76
8. Brennah Hutchinson (Sr), Troy 1:04.00
9. Stephanie Parrish (So), Fairborn 1:05.51
10. Gracie Ganger (Fr), Tippecanoe 1:05.62
11. Natalie Schoenherr (Fr), Butler 1:05.97
12. Maddison Manson (So), Troy 1:06.11
13. Anna Boezi (Jr), Troy 1:06.44
14. Kiera Thomas (So), Troy 1:07.28
15. Maya Thompson (Jr), Sidney 1:07.42
16. Shelby McVety (Fr), Sidney 1:07.60
17. China Marzette (So), West Carrollton 1:08.00
18. Kara Steinke (So), Troy 1:08.37
19. Rachel Woodruff (Sr), West Carrollton 1:08.50
20. Ella Curcio (Sr), Troy 1:08.95
21. Lillian Schwer (So), Greenville 1:09.03
22. Alissa Guy (So), Butler 1:09.35
23. Calla Nichols (Fr), Butler 1:09.41
24. Gabriella Winegarner (Fr), Xenia 1:10.00
25. Madelyne Medina (Jr), Fairborn 1:10.10
26. Aubrey Gillespie (So), Troy 1:10.16
27. Cassie Schrubb (Jr), Piqua 1:10.44
28. Tori Wolf (Jr), Fairborn 1:10.51
29. Payton Vitangeli (Fr), Troy 1:10.53
30. Maddi Cook (So), Greenville 1:10.97
30. Ansley Spence (Jr), Troy 1:10.97
32. Trinity Hurd (So), Troy 1:11.00
33. Jaydn Norris (Fr), Greenville 1:11.07
34. Abby Owens (Jr), Fairborn 1:12.00
35. Aniya Lee (Sr), Butler 1:12.08
36. Alexandra Soulis (Sr), Greenville 1:12.54
37. Lynnette McKibbin (So), Troy 1:13.83
38. Kaelyn Gump (Fr), Greenville 1:14.15
39. Lienne Casey (So), Piqua 1:16.02
40. Brooke Craft (Fr), Troy 1:16.19
41. Elise Cox (Jr), Piqua 1:16.29
42. Gwendolyn Nichols (Fr), Butler 1:17.19
43. Isabella Murray (So), Piqua 1:17.43
44. Jer'zire Washington (Jr), Fairborn 1:18.15
45. Paige Frew (Jr), Sidney 1:18.22
46. Brianna Stacy (So), Sidney 1:18.77
47. Jaylynn Collins (So), Xenia 1:19.06
48. Grace Clark (Sr), Piqua 1:19.43
49. Aubri Cathcart (Sr), Piqua 1:20.64
50. Kharma Harris (So), Sidney 1:22.65
51. Kloie Fleming (So), Sidney 1:25.00
52. Hannah Carlson (Fr), Sidney 1:26.78
53. Ramata Sow (Fr), Sidney 1:30.68
54. Leia Torres (Sr), Fairborn 1:36.00
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Alex Foster (So), Tippecanoe 2:27.76
2. Annie Sinning (Jr), Tippecanoe 2:30.35
3. Eleanor Towe (So), Butler 2:31.08
4. Gracie Ganger (Fr), Tippecanoe 2:33.18
5. Shelby Hept (So), Tippecanoe 2:35.46
6. Isabelle Rammel (Sr), Greenville 2:35.48
7. Cassie Schrubb (Jr), Piqua 2:35.61
8. Renee Kovacs (Jr), Troy 2:37.82
9. Kiley Kitta (Fr), Troy 2:38.35
10. Millie Peltier (So), Troy 2:38.47
11. Leda Anderson (Fr), Tippecanoe 2:39.42
12. Emily Fleming (Fr), Sidney 2:41.27
13. Colleen Cox (Sr), Piqua 2:42.65
14. Megan Galloway (Sr), Fairborn 2:46.80
15. Abby Owens (Jr), Fairborn 2:47.00
16. Audrey Nichols (Fr), Butler 2:48.16
17. Tessa Fine (So), Greenville 2:48.44
18. Eva Stalter (Jr), Butler 2:49.29
19. Hannah Fultz (Fr), Xenia 2:50.07
20. Hannah Markeson (Sr), Troy 2:50.27
21. Sidney Vieth (Fr), Butler 2:51.35
22. Tori Wolf (Jr), Fairborn 2:52.17
23. Elise Cox (Jr), Piqua 2:52.62
24. Hannah Brooks (So), Troy 2:53.54
25. Madelyne Medina (Jr), Fairborn 2:54.32
26. Kara Enneking (Fr), Troy 2:54.64
27. Malea Hensley (Fr), Sidney 2:54.73
28. Ella Curcio (Sr), Troy 2:54.92
29. Jaydn Norris (Fr), Greenville 2:57.81
30. Lienne Casey (So), Piqua 2:59.02
31. Allison Unger (Fr), Troy 2:59.18
32. Olivia Smith (Jr), Xenia 2:59.73
33. Ally Kyle (So), Troy 3:00.36
34. Claire Harju (So), Troy 3:02.53
35. Paige Frew (Jr), Sidney 3:02.83
36. Atlantis Smith (Sr), Troy 3:03.50
37. Katie Hansbarger (So), Troy 3:04.19
38. Kaitlyn Moon (Fr), Butler 3:05.09
39. Laura Craft (Jr), Troy 3:07.14
40. Kenzie Meleason (So), Fairborn 3:07.43
41. Grace Croskey (So), Butler 3:07.44
42. Sami Frens (So), Greenville 3:07.47
43. Sage Stienke (Jr), Sidney 3:07.51
44. Katelyn Conway (So), Greenville 3:08.02
45. Isabella Murray (So), Piqua 3:09.18
46. Lily Wiford (So), Sidney 3:09.53
47. Sophia Thompson (Fr), Sidney 3:13.01
48. Gabby Cromes (Jr), Piqua 3:16.55
49. Grace Cole (Jr), Troy 3:18.16
50. Haley Fogt (Fr), Sidney 3:19.40
51. Ella Wildenhaus (So), Sidney 3:20.96
52. Jordan Karn (Sr), Piqua 3:21.68
53. Kaitlyn Deal (Jr), Sidney 3:26.34
54. Caylie Scarberry (Jr), Fairborn 3:32.72
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Isabelle Rammel (Sr), Greenville 5:24.78
2. Annie Sinning (Jr), Tippecanoe 5:32.40
3. Eleanor Towe (So), Butler 5:38.32
4. Gracie Wead (Fr), Tippecanoe 5:39.87
5. Leda Anderson (Fr), Tippecanoe 5:40.72
6. Shelby Hept (So), Tippecanoe 5:41.19
7. Emily Fleming (Fr), Sidney 5:43.96
8. Millie Peltier (So), Troy 5:44.16
9. Tessa Fine (So), Greenville 5:50.94
10. Isa Ramos (So), Tippecanoe 5:51.46
11. Dinah Gigandet (Sr), Troy 5:52.95
12. Cassie Schrubb (Jr), Piqua 5:54.93
13. Renee Kovacs (Jr), Troy 6:00.28
14. Ashley Kyle (Fr), Troy 6:00.62
15. Hannah Markeson (Sr), Troy 6:04.70
16. Eva Stalter (Jr), Butler 6:11.32
17. Sidney Vieth (Fr), Butler 6:14.64
18. Audrey Nichols (Fr), Butler 6:16.38
19. Allison Unger (Fr), Troy 6:17.32
20. Kara Enneking (Fr), Troy 6:17.74
21. Hannah Brooks (So), Troy 6:18.58
22. Kiley Kitta (Fr), Troy 6:19.25
23. Jaydn Norris (Fr), Greenville 6:28.28
24. Claire Harju (So), Troy 6:30.91
25. Hannah Fultz (Fr), Xenia 6:42.31
26. Ally Kyle (So), Troy 6:43.14
27. Grace Clark (Sr), Piqua 6:45.48
28. Abigail Loch (So), Xenia 6:47.69
29. Sage Stienke (Jr), Sidney 6:48.17
30. Kenzie Baker (Jr), Greenville 6:48.98
31. Megan Galloway (Sr), Fairborn 6:52.26
32. Isabella Murray (So), Piqua 6:53.62
33. Abby Owens (Jr), Fairborn 6:58.21
34. Aubri Cathcart (Sr), Piqua 6:58.49
35. Atlantis Smith (Sr), Troy 7:03.14
36. Laura Craft (Jr), Troy 7:03.60
37. Grace Cole (Jr), Troy 7:05.24
38. Ashley Gleghorn (Fr), Fairborn 7:07.00
39. Grace Croskey (So), Butler 7:07.23
40. Katie Hansbarger (So), Troy 7:09.95
41. Haley Fogt (Fr), Sidney 7:14.18
42. Kaitlyn Moon (Fr), Butler 7:18.04
43. Gabby Cromes (Jr), Piqua 7:25.03
44. Sophia Thompson (Fr), Sidney 7:32.41
45. Ella Wildenhaus (So), Sidney 7:32.65
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Annie Sinning (Jr), Tippecanoe 11:37.04
2. Isabelle Rammel (Sr), Greenville 11:55.49
3. Shelby Hept (So), Tippecanoe 11:57.27
4. Eleanor Towe (So), Butler 12:04.30
5. Millie Peltier (So), Troy 12:29.48
6. Tessa Fine (So), Greenville 12:29.63
7. Isa Ramos (So), Tippecanoe 12:36.01
8. Emily Fleming (Fr), Sidney 12:52.25
9. Hannah Markeson (Sr), Troy 12:56.45
10. Ashley Kyle (Fr), Troy 13:06.24
11. Leda Anderson (Fr), Tippecanoe 13:24.28
12. Sage Stienke (Jr), Sidney 13:53.47
13. Hannah Brooks (So), Troy 13:54.79
14. Allison Unger (Fr), Troy 13:58.79
15. Isabella Murray (So), Piqua 14:22.31
16. Kenzie Meleason (So), Fairborn 14:25.00
17. Kenzie Baker (Jr), Greenville 14:33.03
18. Olivia Murphy (Fr), Sidney 15:34.62
19. Gabby Cromes (Jr), Piqua 16:20.40
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Kelsey McClurg (Jr), Tippecanoe 16.22
2. Anna Boezi (Jr), Troy 16.91
3. Jaila Fletcher (Sr), Tippecanoe 16.96
4. Hanna York (So), Greenville 16.97
5. Whitney Evans (Sr), Piqua 17.11
6. Alyssa Kern (Fr), Troy 17.24
7. Zoe Overholser (Jr), Sidney 17.25
8. Emma Davis (Sr), Butler 17.64
9. Hannah Steggemann (Fr), Troy 17.80
10. Hannah Falknor (Jr), Troy 17.90
11. Cassidy Truesdale (Jr), Sidney 18.30
11. Raegan Elder (Jr), Butler 18.30
13. Desiree Warner (Jr), Piqua 18.58
14. Malia Duckworth (So), West Carrollton 18.70
15. Lilyn Azbell (Sr), Piqua 18.72
16. Katelyn Conway (So), Greenville 18.80
17. Kaitlyn Gonzalez (Jr), Greenville 18.95
17. Alaina Buerger (So), Troy 18.95
19. Ashyia Sales (So), West Carrollton 19.13
20. Lynnette McKibbin (So), Troy 19.41
21. Cameron Raper (Jr), Fairborn 19.86
22. Elle Freisthler (So), Troy 19.88
23. Lauren Turner (Jr), Butler 20.65
24. Macie Atkins (Fr), Troy 20.74
25. Grace Steenrod (So), Sidney 20.87
26. Haylie Brunner (Jr), West Carrollton 20.92
27. Chloe Betten (Fr), Butler 21.00
28. Nia Dyer (Jr), Xenia 21.21
29. Trinity Watson (So), Troy 21.54
30. Katie Landis (Fr), Tippecanoe 21.72
31. Hailey Tandy (Fr), Tippecanoe 21.80
32. Kharma Harris (So), Sidney 21.84
33. Elizabeth Phillips (Fr), Xenia 22.57
34. Clair Roundtree (So), Xenia 22.97
35. Ramata Sow (Fr), Sidney 23.00
36. Kiera Thomas (So), Troy 29.80
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Kelsey McClurg (Jr), Tippecanoe 48.80
2. Emma Davis (Sr), Butler 49.19
3. Anna Boezi (Jr), Troy 49.69
4. Hannah Falknor (Jr), Troy 49.71
5. Jaila Fletcher (Sr), Tippecanoe 50.65
6. Kaitlyn Gonzalez (Jr), Greenville 50.83
7. Whitney Evans (Sr), Piqua 52.30
8. Hannah Steggemann (Fr), Troy 52.65
9. Hanna York (So), Greenville 52.90
10. Alyssa Kern (Fr), Troy 52.95
11. Cassidy Truesdale (Jr), Sidney 53.00
12. Ashyia Sales (So), West Carrollton 53.13
13. Maddison Manson (So), Troy 53.15
14. Raegan Elder (Jr), Butler 53.81
15. Alaina Buerger (So), Troy 54.24
16. Lynnette McKibbin (So), Troy 54.69
17. Elle Freisthler (So), Troy 56.66
18. Desiree Warner (Jr), Piqua 56.70
19. Alissa Guy (So), Butler 57.03
20. Megan Galloway (Sr), Fairborn 58.81
21. Lilyn Azbell (Sr), Piqua 58.87
22. Katelyn Conway (So), Greenville 59.05
23. Chloe Betten (Fr), Butler 1:01.79
24. Kharma Harris (So), Sidney 1:02.10
25. Grace Steenrod (So), Sidney 1:04.22
26. Elizabeth Phillips (Fr), Xenia 1:06.45
27. Clair Roundtree (So), Xenia 1:09.23
28. Ramata Sow (Fr), Sidney 1:15.50
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Troy 50.72
2. Sidney 51.86
3. Tippecanoe 52.01
4. Butler 52.04
5. West Carrollton 52.94
6. Greenville 54.29
7. Piqua 55.00
8. Xenia 55.54
9. Fairborn 1:01.10
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Troy 1:46.46
2. Butler 1:51.10
3. Tippecanoe 1:51.22
4. Sidney 1:51.57
5. West Carrollton 1:52.18
6. Fairborn 1:56.82
7. Xenia 1:58.34
8. Greenville 2:02.68
9. Piqua 2:03.16
10. Stebbins 2:04.75
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. West Carrollton 4:21.60
2. Sidney 4:28.51
3. Butler 4:30.18
4. Fairborn 4:35.39
5. Tippecanoe 4:36.88
6. Troy 4:44.26
7. Greenville 4:50.54
8. Piqua 4:51.67
9. Xenia 5:03.81
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Tippecanoe 10:05.15
2. Troy 10:50.56
3. Piqua 11:18.64
4. Greenville 11:39.09
5. Fairborn 11:40.00
6. Sidney 11:58.50
7. Xenia 12:32.53
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Sidney 28:58.41
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Harley West (Sr), Greenville 39'02.00"
2. Kennedy Lucas (So), Xenia 34'10.00"
3. Madison Harkins (Jr), Troy 33'06.50"
4. Hannah Wildermuth (So), Tippecanoe 32'10.00"
5. Ainsley McKaimey (Jr), Tippecanoe 32'01.00"
6. Olivia York (Sr), Greenville 31'11.00"
7. Day'onna Harris (Fr), Troy 31'10.25"
8. Izzy King (Jr), Piqua 31'02.00"
9. Brynn Siler (So), Troy 30'11.25"
10. Ebonie Sherwood (So), Stebbins 30'06.00"
11. Alexis Caplinger (Fr), Troy 30'00.50"
12. Amaya McCoy (Fr), Troy 30'00.00"
13. Josie Kleinhenz (Fr), Troy 29'06.50"
14. Kiyah Baker (Fr), Troy 29'02.00"
15. Anna Brady (So), Sidney 28'11.00"
16. Jesirae Yarbrough (Jr), Fairborn 28'02.75"
17. Katherine Hanes (Sr), Piqua 27'09.00"
17. Carter Keeton (Jr), Fairborn 27'09.00"
19. Mercedes Fleming (So), Fairborn 27'06.50"
20. Emily Gibson (Fr), Greenville 27'04.00"
21. Sarah Castaneda (Jr), Troy 27'02.25"
22. Lena Walker (Fr), Troy 26'08.00"
23. Jerica Marvin (Jr), West Carrollton 26'04.50"
24. Paris Marzette (So), West Carrollton 26'02.00"
25. Danasia Evans (Jr), Piqua 25'11.00"
26. Sydney Aller (Sr), Butler 25'09.00"
27. Madison Bolin (Jr), Piqua 25'08.00"
28. Allison Ray (Fr), Troy 25'06.25"
29. Onajevwe Odje (So), Xenia 25'04.50"
30. Ebony Six (Jr), Troy 24'01.75"
31. Alexis Bailey (Jr), Sidney 23'06.75"
32. Lily Wiford (So), Sidney 23'02.50"
33. Terrea Lester (Sr), Piqua 22'10.00"
34. Jenna Hughes (Jr), Greenville 22'08.00"
35. Sydni Boshears (Jr), Sidney 22'02.00"
36. Alyson Wade (Jr), Butler 21'11.75"
37. Molly Motter (Fr), Butler 20'09.25"
38. Bella Parnell (Jr), Fairborn 20'08.50"
39. Makayla Dillinger (Sr), Sidney 20'08.25"
40. Marissa Bragg (So), Piqua 19'09.00"
41. Anna Minton (So), Troy 19'08.25"
42. Ally Wolfe (So), Troy 9'00.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Lena Walker (Fr), Troy 111'04.00"
2. Josie Kleinhenz (Fr), Troy 111'03.00"
3. Brynn Siler (So), Troy 108'00.00"
4. Harley West (Sr), Greenville 107'10.00"
5. Ebony Six (Jr), Troy 104'10.00"
6. Ashlyn Tarzinski (Sr), Tippecanoe 102'00.00"
7. Emily Gibson (Fr), Greenville 94'06.00"
8. Brianna Howard (Jr), Tippecanoe 92'02.00"
9. Madison Harkins (Jr), Troy 92'01.00"
10. Jenna Hughes (Jr), Greenville 90'09.00"
11. Kiyah Baker (Fr), Troy 89'10.00"
12. Kennedy Lucas (So), Xenia 88'03.00"
13. Anna Brady (So), Sidney 84'09.00"
14. Mercedes Fleming (So), Fairborn 84'08.00"
15. Day'onna Harris (Fr), Troy 84'07.00"
16. Madison Bolin (Jr), Piqua 83'10.00"
17. Carter Keeton (Jr), Fairborn 83'02.00"
18. Sarah Castaneda (Jr), Troy 79'04.00"
19. Jesirae Yarbrough (Jr), Fairborn 78'08.00"
20. Mia Harestad (Fr), Butler 77'09.00"
21. Izzy King (Jr), Piqua 77'04.00"
22. Amaya McCoy (Fr), Troy 77'03.00"
23. Jerica Marvin (Jr), West Carrollton 74'08.00"
24. Jayme Russell (Fr), Xenia 72'02.00"
25. Katherine Hanes (Sr), Piqua 70'09.00"
26. Olivia York (Sr), Greenville 70'04.00"
27. Onajevwe Odje (So), Xenia 70'02.00"
28. Alexis Bailey (Jr), Sidney 68'07.00"
29. Alyson Wade (Jr), Butler 65'03.00"
30. Lily Wiford (So), Sidney 64'02.00"
31. Alexis Caplinger (Fr), Troy 63'09.00"
32. Allison Ray (Fr), Troy 63'06.00"
33. Bella Parnell (Jr), Fairborn 61'08.00"
34. Terrea Lester (Sr), Piqua 61'05.00"
35. Marissa Bragg (So), Piqua 61'01.00"
36. Danasia Evans (Jr), Piqua 59'09.00"
37. Anna Minton (So), Troy 59'00.00"
38. Tatum Mcintire (So), Xenia 56'09.00"
39. Danielle Welch (So), Butler 51'11.00"
40. Kaitlyn Deal (Jr), Sidney 50'03.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Grace Conway (Sr), Greenville 17'08.00"
2. Camilla Nicholas (Jr), Piqua 16'10.00"
3. Kiara Hudgins (Fr), Sidney 16'08.25"
4. Brennah Hutchinson (Sr), Troy 16'03.00"
5. Ashyia Sales (So), West Carrollton 16'02.50"
6. Kyla Rush (Fr), Sidney 16'02.00"
7. Arianna Corbett (So), Xenia 15'05.00"
8. Hannah Duff (So), Troy 15'03.25"
9. Josie Kleinhenz (Fr), Troy 15'02.00"
10. Anna Boezi (Jr), Troy 15'01.75"
11. Kaylee Ludy (Jr), Troy 14'10.50"
12. Charlene Ballard (Jr), Tippecanoe 14'09.75"
13. Taryn Dewberry (Jr), West Carrollton 14'09.50"
14. Paris Williams-Clark (Jr), Sidney 14'08.00"
15. Addie Klosterman (Fr), Greenville 14'05.75"
16. Alaina Buerger (So), Troy 14'05.50"
17. Abby Owens (Jr), Fairborn 14'05.00"
17. Reghan Wakefield (Sr), Xenia 14'05.00"
19. Allie Garlitz (So), Tippecanoe 14'04.50"
20. Ashley Gleghorn (Fr), Fairborn 14'03.00"
21. Bailey Brogan (Sr), Troy 14'02.00"
22. Maddi Cook (So), Greenville 14'01.25"
23. Alissa Guy (So), Butler 14'00.50"
24. Sophie Floyd (So), Troy 14'00.00"
25. Makyla McFarland (Jr), Greenville 13'08.50"
26. Katelyn Conway (So), Greenville 13'07.50"
27. Ella Curcio (Sr), Troy 13'04.50"
28. Zoe Overholser (Jr), Sidney 13'03.75"
29. Clair Roundtree (So), Xenia 13'01.00"
30. Jailah Johnson (Jr), Butler 13'00.00"
31. Elle Freisthler (So), Troy 12'10.75"
32. Audrey Evans (So), Piqua 12'10.00"
33. Calla Nichols (Fr), Butler 12'08.50"
34. Leann Quinlan (Sr), Troy 12'00.25"
35. Taima Rajab (Jr), Troy 11'10.50"
36. Olympia Wiley (So), Xenia 11'08.00"
36. Kaylee King (Jr), Troy 11'08.00"
38. Brylee Yohey (So), Troy 11'06.25"
39. Aniya Lee (Sr), Butler 11'06.00"
40. A'Janae Davis (Jr), Troy 11'02.50"
41. Aubrey Gillespie (So), Troy 10'09.00"
42. Demarrion Dansby (Jr), Butler 10'04.00"
43. Cady Rhea (Sr), Troy 10'03.25"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Reghan Wakefield (Sr), Xenia 5'04.00"
2. Bailey Brogan (Sr), Troy 5'00.00"
2. Raegan Elder (Jr), Butler 5'00.00"
4. Addie Klosterman (Fr), Greenville 4'10.00"
4. Rachel Woodruff (Sr), West Carrollton 4'10.00"
4. Libby Bradney (So), Piqua 4'10.00"
4. Kaylee Smith (So), Tippecanoe 4'10.00"
4. Sienna Payton (So), West Carrollton 4'10.00"
4. Aubrey Gillespie (So), Troy 4'10.00"
4. Kaylee Ludy (Jr), Troy 4'10.00"
4. Lauren Turner (Jr), Butler 4'10.00"
12. Jaycee Roach (So), Sidney 4'09.25"
13. Adyson Barton (Jr), Tippecanoe 4'09.00"
14. Makyla McFarland (Jr), Greenville 4'08.00"
14. Addison Weimer (Fr), Stebbins 4'08.00"
14. Carli Federle (Jr), Tippecanoe 4'08.00"
14. Trinity Hurd (So), Troy 4'08.00"
18. Cassie Schrubb (Jr), Piqua 4'06.00"
18. Ivy Lee (So), Piqua 4'06.00"
18. Aubree Schrubb (Jr), Piqua 4'06.00"
18. Lilly Watkins (So), Sidney 4'06.00"
18. Mari Coleman (Fr), Fairborn 4'06.00"
18. Ella Curcio (Sr), Troy 4'06.00"
24. Kaelyn Gump (Fr), Greenville 4'04.00"
24. Sami Frens (So), Greenville 4'04.00"
24. Kamryn Hupman (So), Greenville 4'04.00"
24. Josie Kleinhenz (Fr), Troy 4'04.00"
24. Tori Wolf (Jr), Fairborn 4'04.00"
24. Sophie Floyd (So), Troy 4'04.00"
24. Gwendolyn Nichols (Fr), Butler 4'04.00"
31. Lienne Casey (So), Piqua 4'02.00"
31. Lainey Freeman (Fr), Troy 4'02.00"
31. Faith Knapp (Jr), Troy 4'02.00"
34. Katelyn Conway (So), Greenville 4'00.00"
35. Katie Atwood (Sr), Sidney 3'10.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Grace Conway (Sr), Greenville 12'00.00"
1. Sophie Fong (Jr), Troy 12'00.00"
3. Hannah Duff (So), Troy 9'06.00"
4. Samantha Suter (So), Greenville 9'00.00"
4. Alyssa Kern (Fr), Troy 9'00.00"
4. Maddy Dixon (Jr), Troy 9'00.00"
7. Emma Schwieterman (So), Tippecanoe 8'06.00"
8. Colleen Cox (Sr), Piqua 8'00.00"
8. Shelby McVety (Fr), Sidney 8'00.00"
8. Martha Dodge (So), Xenia 8'00.00"
8. Jalyn Rickey (Jr), Sidney 8'00.00"
12. Haylie Brunner (Jr), West Carrollton 7'06.00"
12. Zada Gillenwater (Jr), Tippecanoe 7'06.00"
12. Ryen Marsh (Jr), Troy 7'06.00"
12. Meara Nevels (Fr), West Carrollton 7'06.00"
16. Ellah Rojah (Fr), Piqua 7'00.00"
16. Haley Miller (So), Fairborn 7'00.00"
16. Sydni Boshears (Jr), Sidney 7'00.00"
19. Gwendolyn Nichols (Fr), Butler 6'06.00"
20. Olivia Mills (Jr), Troy 6'00.00"
20. Brooke Craft (Fr), Troy 6'00.00"
20. Chloe Betten (Fr), Butler 6'00.00"